Transport krajowy i międzynarodowy

Transport krajowy
i międzynarodowy

Od wielu dekad światowa gospodarka opiera się na transporcie międzynarodowym i krajowym. Jako firma posiadająca odpowiednie zaplecze merytoryczne, wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesną flotę. Na sukces pracujemy każdego dnia, udoskonalając rozwiązania logistyczne i wciąż dopasowując ofertę do zwiększających się wymagań rynkowych oraz oczekiwań naszych Klientów. Każdego dnia oferujemy profesjonalny transport międzynarodowy z Warszawy oraz transport na terenie całego kraju.

Szeroka oferta transportu międzynarodowego i krajowego

Za powodzenie każdej transakcji odpowiada nie tylko logistyka czy spedycja. Docelowo to właśnie kierowca zawodowy – jego doświadczenie, zaangażowanie oraz faktycznie umiejętności – prowadzą pojazd do celu. Niezależnie od zlecenia – transportu krajowego z Warszawy czy transportu międzynarodowego z Warszawy, zawsze dopasowujemy rodzaj pojazdu, jego tonaż oraz dodatkowe aspekty do rodzaju zlecenia.

Również niezależnie od przyjmowanego zlecenia, wszystkie zadania wykonywane są przez nowoczesną, zadbaną i serwisowaną na bieżąco flotę pojazdów ciężarowych. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom maksymalną skuteczność oraz terminowość dostaw, bez względu na okoliczności. Gwarantujemy również pełne bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku, przeznaczonego do transportu międzynarodowego o krajowego. Wszystkie przesyłki zawsze są odpowiednio ubezpieczane.

Międzynarodowy transport drogowy – co możemy zaoferować?

Głównymi kierunkami międzynarodowego transportu drogowego, który oferujemy, są kraje Unii Europejskiej. Proponowane, główne kierunki transportu międzynarodowego i krajowego to: Niemcy i Belgia, Niderlandy, Francja, Wielka Brytania i Irlandia, Włochy, Hiszpania i Portugalia. Nie ograniczamy się jednak jedynie do wymienionych kierunków europejskich i na życzenie naszych Klientów realizuje praktycznie każde zlecenie.

Co wyróżnia nasz transport międzynarodowy i krajowy?

Jako firma transportu międzynarodowego gwarantujemy terminowość i bezpieczeństwo powierzonych nam dostaw. Zatrudniamy profesjonalną i doświadczoną kadrę pracowniczą, posiadającą niezbędne uprawnienia oraz umiejętności do prowadzenia pojazdów ciężarowych po zróżnicowanych trasach, z różnym rodzajem ładunku. Wyróżnia nas nie tylko solidność, ale także doskonale wyposażona flota samochodowa, będąca w stanie zaspokoić potrzeby dowolnego rodzaju ładunku. W każdym przypadku międzynarodowy transport drogowy oraz transport krajowy w Warszawie wyceniany jest indywidualnie.

Transport do Włoch
Import/export do Włoch
Transport do Hiszpanii 
Import/export do Hiszpanii
Transport do Niemiec

 

Cargo Transport to profesjonalna firma transportowa, dlatego każdy przewożony ładunek na czas transportu obejmujemy ubezpieczeniem.