Spedycja Warszawa

Świadczymy wysoko rozwinięte usługi spedycyjne.

Naszym atutem jest rzetelność i dobra organizacja pracy. Współpracujemy jedynie z przewoźnikami zapewniającymi niezawodność dostawy oraz możliwość kontroli przewożonego ładunku. Dysponujemy szeroką bazą aut, dzięki czemu jesteśmy w stanie podstawić Państwu różnorodne samochody, tj.:
  • ikonaz naczepami typu plandeka
  • ikonao zabudowie kontenerowej
  • ikonao zabudowie izotermicznej/chłodniczej
  • ikonaz windą
  • ikonaz HDS-em
  • ikonaodkryte
  • ikonaniskopodwoziowe
  • ikonawywrotki

Wysokiej jakości spedycja w Warszawie, to niezwykle ważny czynnik, jeśli chodzi o usprawnienie procesów związanych z szeroko pojmowanym transportem. A szeroko pojęty transport – jak doskonale wiadomo – jest kluczowym czynnikiem, który gwarantuje np. terminowe dostawy. Niedochowanie terminu dostaw, odbija się na nas wszystkich – poczynając od producentów, poprzez sprzedawców, na konsumentach kończąc.

Usługa spedycji powinna być zatem wykonywana przez osoby, które są w tym aspekcie doświadczone oraz posiadających odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje. Tylko w taki sposób możemy zapobiegać opóźnieniom w dostawach, jak również zadbać o ciągłość sprzedaży wybranych produktów.

Spedycja – co to właściwie jest?

Najprościej rzecz ujmując, usługa spedycji polega na tym, aby zagwarantować transport samochodami ciężarowymi w określonym czasie oraz terminie z jednego miejsca do drugiego. Sprawność tego procesu, zależna jest przede wszystkim od spedytorów – czyli osób, które zarządzają całym procesem. To niezwykle odpowiedzialne zadanie, a każde, nawet najmniejsze potknięcie czy błąd w tym procesie, może rzutować na znaczące opóźnienia w dostawach. Na podobnej zasadzie działa spedycja międzynarodowa. Warszawa to miasto, w obrębie którego tego rodzaju transportów każdego dnia jest bardzo dużo – zarówno na trasach miejskich, jak i drogach ekspresowych.

Transport, spedycja, a także wykwalifikowani kierowcy – to najważniejsze elementy, które gwarantują terminowość dostaw. W naszej firmie dbamy o to, aby wszystkie te działy ściśle ze sobą współpracowały. Dzięki temu możemy pochwalić się wysoką jakością oferowanych przez naszą firmę usług.

Usługa spedycji – do kogo jest skierowana?

Ostatnią, choć wcale nie najmniej istotną kwestią, jest to, kto może skorzystać z usługi, jaką jest spedycja. Tak naprawdę skierowana jest ona do wszystkich firm, które zajmują się sprzedażą towarów. Mowa przede wszystkim o producentach, ale też i właścicielach sklepów czy firm. Wszędzie tam, gdzie niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstwa jest dostarczenie konkretnych towarów, spedycja odgrywa bardzo istotną rolę.

Dlaczego warto z nami podjąć współpracę?

Nasza firma zapewnia wysokiej jakości usługi spedycyjne. Dysponujemy bardzo rozbudowaną flotą samochodów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów w zakresie spedycji, dzięki czemu gwarantujemy terminowość dostaw. Zwracamy także uwagę na to, aby komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami spedycyjnymi w naszej firmie była na jak najwyższym poziomie. To wszystko razem sprawia, że zaufało nam już bardzo wielu klientów, a ich baza ciągle się powiększa. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Spedycja krajowa i spedycja międzynarodowa jest jednym z filarów naszej firmy.
Posiadamy zespół spedytorów, którzy chętnie pomogą Państwu przy wyborze odpowiedniego rodzaju samochodu.